برترین سلبریتیهای اینفلوئنسر در شبکه های اجتماعی

در این مقاله قصد داریم تا برترین سلبریتی های اینفلوئنسر در شبکه های اجتماعی را به شما معرفی کنیم و تحلیل هایی نیز در این رابطه داشته باشیم.
سلبریتی ها یا همان افراد مشهور که همه ما آنها را می شناسیم ، برخی  از آنها در شبکه های اجتماعی اینفلوئنسر هستند و یا به زبان ساده تر افراد تاثیرگذاری هستند و بر روی دنبال کنندگان خود تاثیر می گذارند.
حال در این مطلب ما به لحاظ آماری و بر اساس تعداد افراد دنبال کننده و یا اصطلاحا (فالوور) ، سلبریتی های تاثیرگذار در رسانه های اجتماعی ( اینستاگرام ، توئیتر ، یوتیوب ) را رتبه بندی کردیم و  مباحث تحلیلی پیرامون آن را برسی می کنیم.

در تصویر زیر رده بندی اینفلوئنسرهای اینستاگرام را  می بینیم ، که البته برای مشاهده لحظه ای و آنلاین تعداد دنبال کنندگان افراد مشهور می توانید روی عکس کلیک کنید.

تعداد کلی دنبال کنندگان در اینستاگرام با رنگ صورتی نمایش داده شده.وتعداد دنبال کنندگان اضافه شده از وقتی که وارد سایت شده اید با رنگ خاکستری .
اینفلوئنسر اینستاگرام


اینستاگرام

در اینستاگرام آمار همکاری با برندها 10 برابر بیشتر از فیسبوک است.نرخ همکاری با برندها در دیگر شبکه های اجتماعی حتی نزدیک به انچه در اینستاگرام اتفاق میفتد هم نیست.

 

عکس سلفی
احتمال گرفتن لایک در عکسهایی که از صورت گرفته شده 38 درصد بیشتر از عکسهای بدون صورت است.سعی کنید صمیمی تر باشید .با سلفی گرفتن و پست کردن ان تعامل خود را افزایش دهید.

 

نظر بدهید